..: Avrasya Yapı :.. Boya İzolasyon Mantolama İstanbul
zsdczdf  
AVRASYA YAPI
Yapı Boya ve İzolasyon İnş. San. Tic. Ltd. Şti
 

1995 yılından beri sektör içinde olan firmamız AVRASYA YAPI 2001 başında sektördeki eksikleri ve ihtiyaçları karşılamak ve insanlara daha iyi hizmet vermek adına şirketimizi kurulmuştur. Şirketimiz önceliği eski binaların yenilenmesine (renevasyon) vermiştir.

Dış cephe mantolama başta olmak üzere çatı ve drenaj  yapmaktadır. Şirketimiz bu süreç içerisinde müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre kendini sürekli yenilemiş  POLİSAN BOYA NURTEHRM ISI YALITIMI 1 numaralı uygulayıcı firması, sektöründe önde gelen firmalarından olmuştur.           
           
AVRASYA YAPI VİZYONU İzolasyon (ısı yalıtımı) sektöründe en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmaktır.

 

AVRASYA YAPI 12 teknisyen ve 210 ustadan oluşan dev kadrosu, 10 araçlık filosu ile uygulamalarında  Marmara Bölgesi - İstanbul'da  hizmetlerini sunmaktadır.

AVRASYA YAPI uygulamalarında uzun yılların verdiği bilgi birikimini kullandığı kadar, sektördeki tüm yenilikleri de takip ederek tecrübe ve teknolojiyi birleştirmiş, güvenir ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışıyla geniş bir kitlenin tercihi olmuştur.

AVRASYA YAPI 2011 tarihi itibariyle zorunluluk haline gelen Enerji Kimlik Belgesinin standartlara uygun yaptırılması ve  İstanbul'a her türlü yapı izolasyon ve mantolama hizmetleri için ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır...
 

Uygulama her ne olursa olsun, dekoratif dış cephe uygulamalarından mantolamaya, söve uygulamalarından ısı yalıtımına kadar; AVRASYA YAPI izolasyon alanında İstanbulda en hızlı ve ekonomik çözüm merkezlerinden biridir.
           
AVRASYA YAPI yıllardır bu sektördeki bilgi ve birikimlerini kalite ve hizmet olarak müşterilerine yansıtmak istemesi düşüncesiyle yola çıkmış ve bu  doğrultuda çok kısa sürede birçok renovasyon projesine imza atmıştır.           

AVRASYA YAPI bünyesinde bulundurduğu teknik kadro ile doğru yerde doğru çözümler üretebilmeyi kendine ilke edinmiş, müşterilerinin sadece is sırasında değil daima yanında olmuştur.           

AVRASYA YAPI doğaya ve çevreye zarar vermeyen insanlığın faydasına olacak her türlü projeye girmeyi kendine misyon edinmiştir.           

AVRASYA Yapı’nın amacı tüm insanlığın yararına ve faydasına olan ürünleri tanıtmak, anlatmak ve en uygun şekilde uygulamaktır.