..: Avrasya Yapı :.. Boya İzolasyon Mantolama Ankara
  Avrasya Yapı İzolasyon İnş. San. Tic. Ltd. Şti / Ankara
 
 

 

zsdczdf  
AWRASYA YAPI
Yapı Boya ve İzolasyon İnş. San. Tic. Ltd. Şti
 

1995 yılından beri sektör içinde olan firmamız AWRASYA YAPI 2001 başında sektördeki eksikleri ve ihtiyaçları karşılamak ve insanlara daha iyi hizmet vermek adına şirketimizi kurulmuştur. Şirketimiz önceliği eski binaların yenilenmesine (renevasyon) vermiştir.

Dış cephe mantolama başta olmak üzere çatı ve drenaj  yapmaktadır. Şirketimiz bu süreç içerisinde müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre kendini sürekli yenilemiş  POLİSAN BOYA NURTEHRM ISI YALITIMI 1 numaralı uygulayıcı firması, sektöründe önde gelen firmalarından olmuştur.           
           
AWRASYA YAPI VİZYONU İzolasyon (ısı yalıtımı) sektöründe en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmaktır.

 

AWRASYA YAPI 12 teknisyen ve 210 ustadan oluşan dev kadrosu, 10 araçlık filosu ile uygulamalarında  İç Anadolu Bölgesi - Ankara'da  hizmetlerini sunmaktadır.

AWRASYA YAPI uygulamalarında uzun yılların verdiği bilgi birikimini kullandığı kadar, sektördeki tüm yenilikleri de takip ederek tecrübe ve teknolojiyi birleştirmiş, güvenir ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışıyla geniş bir kitlenin tercihi olmuştur.

AWRASYA YAPI 2011 tarihi itibariyle zorunluluk haline gelen Enerji Kimlik Belgesinin standartlara uygun yaptırılması ve  Ankara'ya her türlü yapı izolasyon ve mantolama hizmetleri için ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır...
 

Uygulama her ne olursa olsun, dekoratif dış cephe uygulamalarından mantolamaya, söve uygulamalarından ısı yalıtımına kadar; AWRASYA YAPI izolasyon alanında Ankarada en hızlı ve ekonomik çözüm merkezlerinden biridir.
           
AWRASYA YAPI yıllardır bu sektördeki bilgi ve birikimlerini kalite ve hizmet olarak müşterilerine yansıtmak istemesi düşüncesiyle yola çıkmış ve bu  doğrultuda çok kısa sürede birçok renovasyon projesine imza atmıştır.           

AWRASYA YAPI bünyesinde bulundurduğu teknik kadro ile doğru yerde doğru çözümler üretebilmeyi kendine ilke edinmiş, müşterilerinin sadece is sırasında değil daima yanında olmuştur.           

AWRASYA YAPI doğaya ve çevreye zarar vermeyen insanlığın faydasına olacak her türlü projeye girmeyi kendine misyon edinmiştir.           

AWRASYA Yapı’nın amacı tüm insanlığın yararına ve faydasına olan ürünleri tanıtmak, anlatmak ve en uygun şekilde uygulamaktır.

 
 

Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Bilgilendirme  |  Referanslar   |  Foto Galeri  |  İletişim
2014@ Avrasya yapı mantolama - Edirne

Türk Web Ajans